Skip navigation

putin IS MURDERER

Browsing by Author Демкович, О. С.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2012Адаптація персоналу промислових підприємств в умовах прискореного технічного прогресуДемкович, О. С.Article2012Адаптація персоналу промислових підприємств в умовах прискореного технічного прогресуДемкович, О. С.
2011Діяльність менеджменту в організуванні процесів адаптації інноваційної інфраструктури до умов зовнішнього середовищаДемкович, О. С.Article2011Діяльність менеджменту в організуванні процесів адаптації інноваційної інфраструктури до умов зовнішнього середовищаДемкович, О. С.
2015Розвиток інновацйійної інфраструктури та її кадрове забезпеченняПетрович, Й. М.; Демкович, О. С.Article2015Розвиток інновацйійної інфраструктури та її кадрове забезпеченняПетрович, Й. М.; Демкович, О. С.
2012Роль маркетингу в адаптації персоналу промислових підприємств в ринкових умовах господарюванняДемкович, О. С.Article2012Роль маркетингу в адаптації персоналу промислових підприємств в ринкових умовах господарюванняДемкович, О. С.
2012Сутність та основні чинники адаптації персоналу підприємств у ринкових умовах господарюванняДемкович, О. С.Article2012Сутність та основні чинники адаптації персоналу підприємств у ринкових умовах господарюванняДемкович, О. С.
2011Формування та ефективність використання кадрового потенціалу промислових підприємств в умовах їх модернізаціїДемкович, О. С.Article2011Формування та ефективність використання кадрового потенціалу промислових підприємств в умовах їх модернізаціїДемкович, О. С.