Skip navigation

putin IS MURDERER

Browsing by Author Долиняк, Я. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 5 of 5
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2016Аналіз результатів імітаційного моделювання щодо впливу температурних чинників на стан поверхонь у процесі їх формоутворенняСтупницький, В. В.; Долиняк, Я. В.Article2016Аналіз результатів імітаційного моделювання щодо впливу температурних чинників на стан поверхонь у процесі їх формоутворенняСтупницький, В. В.; Долиняк, Я. В.
2015Дослідження залишкових напружень та деформацій методом ультразвукової акустичної тензометріїСтупницький, В. В.; Долиняк, Я. В.Article2015Дослідження залишкових напружень та деформацій методом ультразвукової акустичної тензометріїСтупницький, В. В.; Долиняк, Я. В.
2016Дослідження процесу зношування за допомогою методу скінченних елементівДолиняк, Я. В.Article2016Дослідження процесу зношування за допомогою методу скінченних елементівДолиняк, Я. В.
2014Дослідження процесів механічного оброблення виробів з титанових і нікелевих сплавів на основі результатів імітаційного реологічного моделювання в системі DEFORMДолиняк, Я. В.; Ступницький, В. В.Article2014Дослідження процесів механічного оброблення виробів з титанових і нікелевих сплавів на основі результатів імітаційного реологічного моделювання в системі DEFORMДолиняк, Я. В.; Ступницький, В. В.
2015Імітаційне реологічне моделювання процесів формоутворення поверхонь деталей з конструкційних сталейСтупницький, В. В.; Долиняк, Я. В.Article2015Імітаційне реологічне моделювання процесів формоутворення поверхонь деталей з конструкційних сталейСтупницький, В. В.; Долиняк, Я. В.