Skip navigation

putin IS MURDERER

Browsing by Author Сажинець, С. Й.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 15 of 15
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2012Актуальні питання розвитку системи обліку оборотних малоцінних та швидкозношуваних матеріальних активів на підприємствіСажинець, С. Й.Article2012Актуальні питання розвитку системи обліку оборотних малоцінних та швидкозношуваних матеріальних активів на підприємствіСажинець, С. Й.
2016Бюджетування в управлінні діяльностю підприємства з капітального інвестуванняСажинець, С. Й.Article2016Бюджетування в управлінні діяльностю підприємства з капітального інвестуванняСажинець, С. Й.
2012Документування процесів інвентаризації активів діяльності підприємства з капітального інвестуванняСажинець, С. Й.Article2012Документування процесів інвентаризації активів діяльності підприємства з капітального інвестуванняСажинець, С. Й.
2011Документування та облік операцій з придбання і монтажу виробничого устаткування на підприємствіСажинець, С. Й.; Хом‘як, Р. Л.Article2011Документування та облік операцій з придбання і монтажу виробничого устаткування на підприємствіСажинець, С. Й.; Хом‘як, Р. Л.
2014Доцільність та методика обліку доходів, витрат і фінансових результатів діяльності підприємства з капітального інвестуванняСажинець, С. Й.Article2014Доцільність та методика обліку доходів, витрат і фінансових результатів діяльності підприємства з капітального інвестуванняСажинець, С. Й.
31-Jan-2006Класифікація матеріальних активів тривалого використання - важливий чинник вдосконалення їх бухгалтерського обліку на підприємствахСажинець, С. Й.; Національний університет “Львівська політехніка”Article31-Jan-2006Класифікація матеріальних активів тривалого використання - важливий чинник вдосконалення їх бухгалтерського обліку на підприємствахСажинець, С. Й.
2001Методика нормування і планування накладних витрат підприємства за базовими показникамиСажинець, С. Й.; Кміть, В. М.Article2001Методика нормування і планування накладних витрат підприємства за базовими показникамиСажинець, С. Й.; Кміть, В. М.
2012Облік логістичних операцій діяльності підприємства з капітального інвестуванняСажинець, С. Й.Article2012Облік логістичних операцій діяльності підприємства з капітального інвестуванняСажинець, С. Й.
2008Організаційні аспекти розвитку системи обліку капітальних інвестицій на підприємствахСажинець, С. Й.Article2008Організаційні аспекти розвитку системи обліку капітальних інвестицій на підприємствахСажинець, С. Й.
2009Організація обліку капітальних інвестицій у створення необоротних активів господарським способом на промислових підприємствахСажинець, С. Й.Article2009Організація обліку капітальних інвестицій у створення необоротних активів господарським способом на промислових підприємствахСажинець, С. Й.
2008Особливості податкового обліку зовнішньоекономічних операцій з надання послугКарп’як, Я. С.; Воськало, В. І.; Сажинець, С. Й.Article2008Особливості податкового обліку зовнішньоекономічних операцій з надання послугКарп’як, Я. С.; Воськало, В. І.; Сажинець, С. Й.
2012Про доцільність відображення у бухгалтерському обліку операцій з формування та використання коштів інноваційного фонду підприємстваСажинець, С. Й.; Воськало, Н. М.Article2012Про доцільність відображення у бухгалтерському обліку операцій з формування та використання коштів інноваційного фонду підприємстваСажинець, С. Й.; Воськало, Н. М.
2011Про необхідність розвитку документального забезпечення облікових операцій із швидкозношуваними оборотними матеріальними активами підприємстваСажинець, С. Й.Article2011Про необхідність розвитку документального забезпечення облікових операцій із швидкозношуваними оборотними матеріальними активами підприємстваСажинець, С. Й.
2010Формування початкової вартості необоротних активів промислових підприємств на рахунку обліку капітальних інвестиційСажинець, С. Й.Article2010Формування початкової вартості необоротних активів промислових підприємств на рахунку обліку капітальних інвестиційСажинець, С. Й.
28-Mar-2017Формування та облік собівартості напівфабрикатів власного виробництва на підприємствахСажинець, С. Й.; Sazhynets, S. J.; Національний університет «Львівська політехніка»; Lviv Politechnic National UniversityArticle28-Mar-2017Формування та облік собівартості напівфабрикатів власного виробництва на підприємствахСажинець, С. Й.; Sazhynets, S. J.