Skip navigation

putin IS MURDERER

Browsing by Author Тесак, О. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 12 of 12
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2009Види і сутність ризиків, притаманних взаємовідносинам машинобудівного підприємстваТесак, О. В.Article2009Види і сутність ризиків, притаманних взаємовідносинам машинобудівного підприємстваТесак, О. В.
2011Моніторинг чинників, які впливають на ризики взаємовідносин промислового підприємства з суб’єктами зовнішнього і внутрішнього середовищТесак, О. В.Article2011Моніторинг чинників, які впливають на ризики взаємовідносин промислового підприємства з суб’єктами зовнішнього і внутрішнього середовищТесак, О. В.
23-Mar-2018Облікова політика підприємства: нормативно-правове забезпечення та особливості формуванняСенів, Х. А.; Тесак, О. В.; Національний університет “Львівська політехніка”Conference Abstract23-Mar-2018Облікова політика підприємства: нормативно-правове забезпечення та особливості формуванняСенів, Х. А.; Тесак, О. В.
2013Основні аспекти зниження рівня ризиків взаємовідносин промислового підприємстваТесак, О. В.Article2013Основні аспекти зниження рівня ризиків взаємовідносин промислового підприємстваТесак, О. В.
24-Oct-2019Особливості формування та реалізації облікової політики підприємстваТесак, О. В.; Хом’як, Р. Л.; Барановська, С. П.; Національний університет “Львівська політехніка”Conference Abstract24-Oct-2019Особливості формування та реалізації облікової політики підприємстваТесак, О. В.; Хом’як, Р. Л.; Барановська, С. П.
2011Оцінювання ризиків взаємовідносин промислового підприємства з постачальниками матеріальних ресурсівТесак, О. В.Article2011Оцінювання ризиків взаємовідносин промислового підприємства з постачальниками матеріальних ресурсівТесак, О. В.
2011Оцінювання ризиків взаємовідносин промислового підприємства з торгівельними посередникамиТесак, О. В.Article2011Оцінювання ризиків взаємовідносин промислового підприємства з торгівельними посередникамиТесак, О. В.
30-Nov-2018Проблеми та переваги використання інформаційних систем і технологій в облікуКрищук, Т. М.; Тесак, О. В.; Національний університет «Львівська політехніка»Conference Abstract30-Nov-2018Проблеми та переваги використання інформаційних систем і технологій в облікуКрищук, Т. М.; Тесак, О. В.
18-Oct-2018Проблеми та переваги використання інформаційних систем і технологій в облікуКрищук, Т. М.; Тесак, О. В.; Національний університет “Львівська політехніка”Conference Abstract18-Oct-2018Проблеми та переваги використання інформаційних систем і технологій в облікуКрищук, Т. М.; Тесак, О. В.
30-Nov-2018Проблеми та перспективи розвитку аудиту в УкраїніМанорик, С. Т.; Тесак, О. В.; Національний університет «Львівська політехніка»Conference Abstract30-Nov-2018Проблеми та перспективи розвитку аудиту в УкраїніМанорик, С. Т.; Тесак, О. В.
18-Oct-2018Проблеми та перспективи розвитку аудиту в УкраїніМанорик, С. Т.; Тесак, О. В.; Національний університет “Львівська політехніка”Conference Abstract18-Oct-2018Проблеми та перспективи розвитку аудиту в УкраїніМанорик, С. Т.; Тесак, О. В.
3-Jun-2018Інструментарій управління ризиками взаємовідносин промислового підприємства із суб’єктами зовнішнього і внутрішнього середовищаТесак, О. В.; Національний університет «Львівська політехніка»Conference Abstract3-Jun-2018Інструментарій управління ризиками взаємовідносин промислового підприємства із суб’єктами зовнішнього і внутрішнього середовищаТесак, О. В.