Skip navigation

putin IS MURDERER

Browsing by Subject параметри

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 11
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2011Вплив параметрів на тривалість перехідних процесів в асинхронному двигуні з екранованими полюсамиМаляр, В. С.; Гавдьо, І. Р.Article2011Вплив параметрів на тривалість перехідних процесів в асинхронному двигуні з екранованими полюсамиМаляр, В. С.; Гавдьо, І. Р.
2010Вплив розташованих після радіального вентилятора елементів на роботу вентиляційної системиЖуковський, С. С.; Гулай, Б. І.Article2010Вплив розташованих після радіального вентилятора елементів на роботу вентиляційної системиЖуковський, С. С.; Гулай, Б. І.
2009Вплив силікагелю та мікро кремнезему на міцність фібробетону на вигинКоваленко, ВладиславArticle2009Вплив силікагелю та мікро кремнезему на міцність фібробетону на вигинКоваленко, Владислав
2007Комбінована математична модель електромагнітних пристроївМадай, В. С.; Шегедин, О. І.Article2007Комбінована математична модель електромагнітних пристроївМадай, В. С.; Шегедин, О. І.
2007Математична модель інформативних параметрів струмів та напруг дуг для нейромережевої системи розпізнавання технологічних стадій плавлення в ДСПЛізанець, В. В.; Паранчук, Я. С.Article2007Математична модель інформативних параметрів струмів та напруг дуг для нейромережевої системи розпізнавання технологічних стадій плавлення в ДСПЛізанець, В. В.; Паранчук, Я. С.
2014Математичне моделювання та дослідження властивостей повітропідігрівника котлаГалянчук, І. Р.; Кузнецова, М. Я.Article2014Математичне моделювання та дослідження властивостей повітропідігрівника котлаГалянчук, І. Р.; Кузнецова, М. Я.
2011Математичне моделювання та прогноз водоспоживання з використанням періодичної авто регресіїМихайлович, ТарасArticle2011Математичне моделювання та прогноз водоспоживання з використанням періодичної авто регресіїМихайлович, Тарас
2011Методи кластеризації даних у технологічних процесах поліграфічного виробництваМеденець, Я. О.Article2011Методи кластеризації даних у технологічних процесах поліграфічного виробництваМеденець, Я. О.
2017Методи удосконалення телевізійного сканувального мікроскопа з освітленням досліджуваних мікрооб’єктів в ультрафіолетовому діапазоніБаланюк, Юрій ВікторовичDissertation2017Методи удосконалення телевізійного сканувального мікроскопа з освітленням досліджуваних мікрооб’єктів в ультрафіолетовому діапазоніБаланюк, Юрій Вікторович
2012Національні особливості ділового спілкування та їх значення в міжнародній діяльності корпораційПшик-Ковальська, О. О.; Кара, Н. І.Article2012Національні особливості ділового спілкування та їх значення в міжнародній діяльності корпораційПшик-Ковальська, О. О.; Кара, Н. І.