Skip navigation

putin IS MURDERER

Browsing by Subject юрист

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 11
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2016Екзистенція правової допомоги як філософсько-правового феноменуБліхар, В.Article2016Екзистенція правової допомоги як філософсько-правового феноменуБліхар, В.
2015Екстремуми у професійній діяльності юриста: філософсько-правове дослідженняБрездень, Володимир ІвановичAutoreferat2015Екстремуми у професійній діяльності юриста: філософсько-правове дослідженняБрездень, Володимир Іванович
28-Mar-2017Методологічні підходи до розкриття екстремумів у професійній діяльності юристаБрездень, Володимир; Brezden, Volodymyr; Брездень, Владимир; Управління прокуратури у Львівській області; Head Investigation Department the prosecutor's office in Lviv regionArticle28-Mar-2017Методологічні підходи до розкриття екстремумів у професійній діяльності юристаБрездень, Володимир; Brezden, Volodymyr; Брездень, Владимир
2015Мистецтво суперечки, або еристика: предмет та історіяЧорнобай, О. Л.Article2015Мистецтво суперечки, або еристика: предмет та історіяЧорнобай, О. Л.
2015Правничий медіа-дискурс у двомовному медіа-просторіСковронська, І. Ю.Article2015Правничий медіа-дискурс у двомовному медіа-просторіСковронська, І. Ю.
2015Розвиток комунікативної компетентності юриста на етапах його професійного становленняЧорнобай, О. Л.Article2015Розвиток комунікативної компетентності юриста на етапах його професійного становленняЧорнобай, О. Л.
2014Роль комунікативної культури у професійній діяльності правникаЧорнобай, О. Л.Article2014Роль комунікативної культури у професійній діяльності правникаЧорнобай, О. Л.
2016Стратег-керманич і правник: проекції на сучасність (до 75-річчя від дня смерті Костя Левицького)Токарська, А. С.Article2016Стратег-керманич і правник: проекції на сучасність (до 75-річчя від дня смерті Костя Левицького)Токарська, А. С.
2019Сучасна зарубіжна юридична освіта: історикоправове дослідження (на прикладі США, Великобританії і ФРН)Никифорак, Михайло Васильович; Проскурняк, Олег Георгійович; Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича; Макарчук, Володимир Степанович; Міхневич, Людмила ВолодимирівнаDissertation2019Сучасна зарубіжна юридична освіта: історикоправове дослідження (на прикладі США, Великобританії і ФРН)Проскурняк, Олег Георгійович
2016Теорія аргументації: основні філософсько-правові аспектиЧорнобай, О. Л.Article2016Теорія аргументації: основні філософсько-правові аспектиЧорнобай, О. Л.