Южакова, Олена2018-06-112018-06-112017-03-282017-03-28Южакова О. Особливості синонімії термінних номінацій у царині комп’ютерної лінгвістики / Олена Южакова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Проблеми української термінології : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 869. — С. 86–92.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41513У статті зроблено спробу довести положення про те, що термінна синонімія, або варіянтність, не може слугувати ознакою зародження термінології, з огляду на це проаналізовано термінні варіянтні пари й ряди в царині комп’ютерної лінгвістики на підставі константности/змінности їхнього семного складу, а також подано морфологічні та інші лексичні характеристики термінних варіянтів цієї галузі знань.The article is aimed at proving the statement that term synonymy or variability cannot be the sign of terminology emergence. For that purpose the article studies term variant pairs and rows in the domain of computer linguistics on the basis of their seme structure constancy/variability as well as gives morphological and other lexical characteristics of term variants in this domain.86-92ukукраїнська моватермінваріянттермінні варіянтні пари й рядисемний складUkrainian languagetermvariantterm variant pairs and rowsseme structureОсобливості синонімії термінних номінацій у царині комп’ютерної лінгвістикиArticle© Національний університет“Львівська політехніка”, 2017© Южакова О. І., 2017781’276.662004Iuzhakova O. Osoblyvosti synonimii terminnykh nominatsii u tsaryni kompiuternoi linhvistyky / Olena Iuzhakova // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Problemy ukrainskoi terminolohii : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 869. — P. 86–92.