Жаровська, ІринаZharovs’ka, IrynaЖаровская, Ирина2019-03-012019-03-012018-02-262018-02-26Жаровська І. Діяльність мкчх у період збройних конфліктів / Ірина Жаровська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 889, випуск 17. — С. 163–167. — (Конституційне та міжнародне право).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44641Розглядається питання функціонування МКЧХ. Вказується на принципи функціонування. Акцентовано увагу саме на діяльності МКЧХ під час збройного конфлікту.The article deals with the functioning of the ICRC. Indicates the principles of functioning. The focus is on the activities of the ICRC during an armed conflict.В статье рассматривается вопрос функционирования МККК. Указывается на принципы функционирования. Акцентировано внимание именно на деятельности МККК во время вооруженного конфликта.163-167ukзбройний конфліктМіжнародний комітет Червоного хрестаміжнародне гуманітарне правоМіжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяцякомітетміжнародна федераціяЖеневська конвенціяarmed conflictInternational Committee of the Red Crossinternational humanitarian lawInternational Movement of the Red Cross and Red Crescentcommitteeinternational federationGeneva Conventionвооруженный конфликтМеждународный комитет Красного крестамеждународное гуманитарное правоМеждународное движение Красного Креста и Красного ПолумесяцакомитетМеждународная федерацияЖеневская конвенцияДіяльність мкчх у період збройних конфліктівActivity of icrc in the period of armed conflictsДеятельность мккк в период вооруженных конфликтовArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Жаровська І., 20185341. 48Zharovs’ka I. Activity of icrc in the period of armed conflicts / Iryna Zharovs’ka // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 889, випуск 17. — P. 163–167. — (Konstytutsiine ta mizhnarodne pravo).