Доліновський, ЮрійDolinovckij, YurijДолиновский, Юрий2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Доліновський Ю. Виявлення злочинів під час публічних закупівель у сфері охорони здоров’я / Юрій Доліновський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 441–448.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43387Розглянуто поняття та сутність виявлення злочинів під час публічних закупівель у сфері охорони здоров’я. Окреслено основні ознаки, що вказують на вчинення правопо- рушень під час публічних закупівель представниками охорони здоров’я. Визначено пере- чень документів, які необхідно вивчати з метою встановлення зазначених правопорушень.A concept and essence of exposure of crimes are considered during public purchasesin the field ofhealth protection. Basic signs that specify on the feasance of offences during public purchases the representatives of health protection are outlined. Certainly contradict documents that must be studied with the purpose of establishment of the marked offences.Рассмотрено понятие и сущность выявления преступлений во время публичных закупок в сфере здравоохранения. Очерчены основные признаки, которые указывают на совершение правонарушений во время публичных закупок представителями здравоохранения. Определены документы, которые необходимо изучать с целью установления отмеченных правонарушений.441-448ukпублічні закупівлімедичні товаримедична технікароботипослугивиявлення злочинівмережа Інтернетзасоби виявленняpublic purchasesmedical commoditiesmedical techniqueworksservicesexposure of crimesa network is the Internetfacilities of exposureпубличные закупкимедицинские товарымедицинская техникаработыуслугивыявление преступленийсеть Интернетсредства выявленияВиявлення злочинів під час публічних закупівель у сфері охорони здоров’яExposure of crimes during public purchases in the field of health protectionВыявление преступлений во время публичных закупок в сфере здравоохраненияArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Доліновський Ю., 20178343.351Dolinovckij Y. Exposure of crimes during public purchases in the field of health protection / Yurij Dolinovckij // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 441–448.