Пляцек, О. Є.2020-03-122020-03-122005-03-012005-03-01Пляцек О. Є. Ефективні алгоритми обробки вузькосмугових сигналів за допомогою однопараметричної сім’ї неперервних вейвлет-перетворень / О. Є. Пляцек // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 548 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 59–66.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47245Запропоновано швидкий алгоритм апроксимації часового ряду дискретної функції, у якому час обчислення не залежить від довжини «згладжування». Розглядається однопараметричне, неперервне вейвлет-перетворення, у якому час обчислення пропорційний до першого ступеня кількості дискретних відліків у вихідному часовому ряді за будь-якого значення масштабувального фактора.A fast smoothing algorithm is proposed, in which computing time is independent on smoothing length. In addition, a continuous wavelet transform is suggested, which computing time is proportional to the first power of the discret-signal length at each value of the scale factor.59-66ukЕфективні алгоритми обробки вузькосмугових сигналів за допомогою однопараметричної сім’ї неперервних вейвлет-перетвореньArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Пляцек О. Є., 20058517.982.254Pliatsek O. Ye. Efektyvni alhorytmy obrobky vuzkosmuhovykh syhnaliv za dopomohoiu odnoparametrychnoi simi neperervnykh veivlet-peretvoren / O. Ye. Pliatsek // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 548 : Kompiuterni systemy proektuvannia. Teoriia i praktyka. — P. 59–66.