Середа, Б. П.Муковська, Д. Я.Sereda, B.Mukovsk, D.2020-03-052020-03-052019-02-262019-02-26Середа Б. П. Вплив кліматичних чинників на витрату палива кар’єрних самоскидів металургійного підприємства / Б. П. Середа, Д. Я. Муковська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № 910. — С. 122–124.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/46888Розглянуто вплив кліматичних умов на витрату палива для самоскидів в умовах кар’єру металургійного підприємства. Визначено основні кліматичні чинники, що впливають на витрату палива. Одне із головних завдань роботи – встановлення впливу цих чинників на витрату палива.In this work influence of climatic conditions on the amount of fuel consumption for dump trucks in the conditions of a metallurgical enterprise career is considered. The main climatic factors influencing fuel consumption are determined. One of the main tasks of the work was to determine the dependence of these factors on fuel consumption.122-124ukсамоскидвитрата паливакліматичні факторикар’єрний транспорткореляційна матрицяметалургійний шлакfuel consumptionclimatic factorsquarry transportcorrelation matrixmetallurgical slagВплив кліматичних чинників на витрату палива кар’єрних самоскидів металургійного підприємстваInfluence of climatic factors on fuel consumption of mining dump trucks of metallurgical enterpriseArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2019© Середа Б. П., Муковська Д. Я., 20193656.135.8Sereda B. Influence of climatic factors on fuel consumption of mining dump trucks of metallurgical enterprise / B. Sereda, D. Mukovsk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Dynamika, mitsnist ta proektuvannia mashyn i pryladiv. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2019. — No 910. — P. 122–124.