Павлов, О.Аксенова, Л.Кулікова, О.2020-10-192020-10-192005-03-012005-03-01Павлов О. Формалізація алгоритму автоматичної побудови оптимального розкладу послідовності робіт, що задається ациклічним спрямованим графом / О. Павлов, Л. Аксенова, О. Кулікова // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 127–133. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54787Розглядається програмний продукт розв'язання задачі побудови оптимального розкладу послідовності робіт, відношення порядку на якій задається ациклічним спрямованим графом загального виду. Алгоритм реалізує послідовність дій побудови оптимального розкладу для строго послідовно-паралельного графа [І], Узагальнення алгоритму здійснюється ітераційним аналізом графа загального вигляду та декомпозиції його на множини максимальних пріоритетів, що є послідовно-паралельними підграфами. Досліджується ефективність застосованих алгоритмічних рішень.The subject is software for the optimal schedule construction on the sequence of works with the precedence constraints assigned by the non-circle directed graph. The base of above mentioned software is an algorithm of the optimal schedule construction on the set of works with the precedence constraints assigned by series-parallel graph [1], This algorithm is generalized by means of the general-form graph iteration analysis and decomposition onto the maximal priority sets which are the series-parallel sub-graphs, The effectiveness of used algorithmic methods is investigated.127-133ukФормалізація алгоритму автоматичної побудови оптимального розкладу послідовності робіт, що задається ациклічним спрямованим графомArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2000© Олександр Павлов, Людмила Аксенова, Ольга Кулікова7681.3Pavlov O. Formalizatsiia alhorytmu avtomatychnoi pobudovy optymalnoho rozkladu poslidovnosti robit, shcho zadaietsia atsyklichnym spriamovanym hrafom / O. Pavlov, L. Aksenova, O. Kulikova // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2000. — No 413 : Kompiuterna inzheneriia ta informatsiini tekhnolohii. — P. 127–133. — (Metody y alhorytmy suchasnykh informatsiinykh tekhnolohii).