Гавдьо, І. Р.2019-02-062019-02-062018-02-262018-02-26Гавдьо І. Р. Вплив ступеня шунтування магнітного потоку на характеристики асинхронного двигуна з екранованими полюсами / І. Р. Гавдьо // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Електроенергетичні та електромеханічні системи. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 900. — С. 10–14.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44079Розглядається вплив ступеня шунтування магнітного потоку на статичні характеристики асинхронного двигуна з екранованими полюсами. Використано математичну модель двигуна, в якій магнітопровід зображено розгалуженою заступною схемою. Статичні характеристики розраховано диференційним гармонічним методом.The influence of shunting factor of magnetic flux of shaded-pole induction motor on steady-states has been considered. The motor magnetic circuit is presented by the ramified equivalent circuit. The differential harmonic method of calculation of steady-states is using.10-14ukасинхронний двигунекрановано полюсиступінь шунтування магнітного потокустатичні характеристикиinduction motorshaded-poleshunting factor of magnetic fluxsteadystatesВплив ступеня шунтування магнітного потоку на характеристики асинхронного двигуна з екранованими полюсамиThe influence of shunting factor of magnetic flux of shaded-pole induction motor on steady-statesArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Гавдьо І. Р., 20185621.313.3Havdo I. R. The influence of shunting factor of magnetic flux of shaded-pole induction motor on steady-states / I. R. Havdo // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Elektroenerhetychni ta elektromekhanichni systemy. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 900. — P. 10–14.