Таранський, І. П.Сорока, М. В.Кіндій, М. В.2020-11-272020-11-272006-01-312006-01-31Таранський І. П. Маркетингові аспекти діяльності інвестиційно-фінансових груп / І. П. Таранський, М. В. Сорока, М. В. Кіндій // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 305–312. — (Логістичне та маркетингове управління).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55367Розглянуто сучасні тенденції та особливості, проблеми та перспективи інвестиційного процесу в Україні. Розкрито суть системи недержавного пенсійного забезпечення та механізму спільного інвестування. Проаналізовано аспекти підвищення ефективності функціонування інвестиційно-фінансових груп у нестабільному ринковому середовищі шляхом активного впровадження принципів маркетингу.The article deals with the modern tendencies and peculiarities, problems and prospects of investment process’ development in Ukraine. There were disclosed the content of the nonstate pension providing system and the mechanism of common investment. The aspects of growing of investing-financial groups’ efficiency in a floating market environment by implementation of principles of marketing into current activity are analysed.305-312ukМаркетингові аспекти діяльності інвестиційно-фінансових групArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2006© Таранський І. П., Сорока М. В., Кіндій М. В., 20068658.8Taranskyi I. P. Marketynhovi aspekty diialnosti investytsiino-finansovykh hrup / I. P. Taranskyi, M. V. Soroka, M. V. Kindii // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2006. — No 552 : Lohistyka. — P. 305–312. — (Lohistychne ta marketynhove upravlinnia).