Мельниченко, БогданаMelnychenko, BogdanaМельниченко, Богдана2019-03-132019-03-132017-03-282017-03-28Мельниченко Б. До питання реорганізації органів публічної влади Польщі: історико-правовий аналіз / Богдана Мельниченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 884. — С. 254–258.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44737У статті досліджено зміни в системі публічно-правового управління Польщі; упорядкування адміністративно-територіального устрою; запровадження нових механізмів та процедур діяльності органів влади.The article analyzes the changes in the system of public law of Poland; arrangement of the administrative-territorial system; the introduction of new ways and procedures for the activity of the authorities.В статье исследуются изменения в системе публично-правового управления Польши; упорядочение административно-территориального устройства; внедрение новых механизмов и процедур деятельности органов власти.254-258ukреформування органів публічної владиадміністративно- територіальна реформадецентралізація державної владиreforming of public authoritiesadministrative and territorial reformdecentralization of state powerреформирование органов публичной властиадминистративно-территориальная реформадецентрализация государственной властиДо питання реорганізації органів публічної влади Польщі: історико-правовий аналізAs for the issue of reorganization of public authorities in Poland: historical and legal analysisК вопросу реорганизации органов публичной власти Польши: историко-правовой анализArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Мельниченко Б., 20175342.494Melnychenko B. As for the issue of reorganization of public authorities in Poland: historical and legal analysis / Bogdana Melnychenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 884. — P. 254–258.