Богів, ЯринаBohiv, YarynaБогив, Ярына2018-06-142018-06-142017-03-282017-03-28Богів Я. Народний суверенітет та проблеми його реалізації в умовах демократичної трансформації в Україні: теоретико-правовий аспект / Ярина Богів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 876. — С. 304–312.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41826Досліджено осмислення особливостей забезпечення реалізації принципу народного суверенітету органами публічної влади в умовах демократичної трансформації та становлення нового правопорядку, побудованого на цінностях сучасного конститу- ціоналізму. Проаналізовано особливості правосвідомості пострадянського періоду та досліджено окремі аспекти правового механізму забезпечення народного суверенітету.The article deals with the research on understanding the peculiarities of ensuring national sovereignty principle of implementation by public authorities in terms of democratic transformation and formation of new law and order based on the modern constitutionalism values. Legal awareness peculiarities in the post-soviet period and certain aspects of the legal mechanism of providing national sovereignty are analyzed by the author.Исследовано осмысление особенностей обеспечения реализации принципа народного суверенитета органами публичной власти в условиях демократической трансформации и становления нового правопорядка, построенного на ценностях современного консти- туционализма. Проанализировано особенности правосознания постсоветского периода и исследовано отдельные аспекты правового механизма обеспечения народного суверенитета.304-312ukнародний суверенітетдемократична трансформаціягрома- дянське суспільствопублічна владагромадянська правосвідомістьnational sovereigntydemocratic transformationcivil societypublic authoritycivil legal awarenessнародный суверенитетдемократическая трансформациягражданское обществопубличная властьгражданское правосознаниеНародний суверенітет та проблеми його реалізації в умовах демократичної трансформації в Україні: теоретико-правовий аспектNational sovereignty and problems of its realization in terms of democratic transformation in Ukraine: theoretical and legal aspectНародный суверенитет и проблемы его реализации в условиях демократической трансформации в Украине: теоретико-правовой аспектArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Богів Я., 20179342.12Bohiv Y. National sovereignty and problems of its realization in terms of democratic transformation in Ukraine: theoretical and legal aspect / Yaryna Bohiv // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 876. — P. 304–312.