Єсімов, СергійEsimov, SergeЕсимов, Сергей2019-03-132019-03-132017-03-282017-03-28Єсімов С. Персональні дані як предмет захисту права на недоторканність приватного життя / Сергій Єсімов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 884. — С. 120–126.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44715Із застосуванням методології структурного аналізу розглянуто теоретичні та прикладні аспекти персональних даних як предмета захисту права на недоторканність приватного життя. На основі досліджень у галузі адміністративного та інформаційного права розглянуто різні підходи, викладені в Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та рішеннях Європейського суду з прав людини щодо співвідношення понять “персональні дані” та “недоторканність приватного життя”.In the article, using the methodology of structural analysis, the theoretical and applied aspects of personal data as a subject of protection of the right to privacy are considered. Based on studies in the field of administrative and information law, various approaches expressed in the Convention for the Protection of Human Rights and Fundamental Freedoms and the decisions of the European Court of Human Rights regarding the correlation between concepts of personal data and privacy are considered.С применением методологии структурного анализа рассмотрены теоретические и прикладные аспекты персональных данных как предмета защиты права на неприкосновенность частной жизни. На основе исследований в области адми- нистративного и информационного права рассматриваются различные подходы, изложеные в Конвенции о защите прав человека и основных свобод и решениях Европейского суда по правам человека о соотношении понятий “персональные данные” и “неприкосновенность частной жизни”.120-126ukперсональні данізахист права на недоторканність приватного життяправо забуттяpersonal dataprotection of the right to privacyright to oblivionперсональные данныезащита права на неприкосновенность частной жизниправо забвенияПерсональні дані як предмет захисту права на недоторканність приватного життяPersonal data as a substitute of protection of the right to the independence of private lifeЛичные данные как предмет защиты права на неприкосновенность частной жизниArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Єсімов С., 20177343.4 (477)Esimov S. Personal data as a substitute of protection of the right to the independence of private life / Serge Esimov // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 884. — P. 120–126.