Гожий, Адам2020-11-112020-11-112002-03-262002-03-26Гожий А. Про необхідність удосконалення і стандартизації правописання українських власних імен і прізвищ рідною і чужими мовами / Адам Гожий // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 507–510. — (Дискусійні матеріяли).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55036Звернено увагу на велике правове значення правильного написання власних імен і прізвищ людей різними мовами. Відзначено, що сучасний стан правил написання українських імен і прізвищ різними мовами є незадовільний. Запропоновано шляхи удосконалення і стандартизації таких правил.Is paid attention to the large legal effect of a correct spelling of own names and surnames of the people in different languages. It is marked, that the modern state of rules of a spelling of the Ukrainian names and surnames in different languages is unsatisfactory. The ways of improvement and standardization of such rules are offered.507-510ukПро необхідність удосконалення і стандартизації правописання українських власних імен і прізвищ рідною і чужими мовамиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2002© Адам Гожий, 20024Hozhii A. Pro neobkhidnist udoskonalennia i standartyzatsii pravopysannia ukrainskykh vlasnykh imen i prizvyshch ridnoiu i chuzhymy movamy / Adam Hozhii // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2002. — No 453 : Problemy ukrainskoi terminolohii. — P. 507–510. — (Dyskusiini materiialy).