Марич, ХристинаMarych, KhrystynaМарыч, Кристина2019-03-012019-03-012018-02-262018-02-26Марич Х. Особливо охоронювані території та об’єкти (в контексті природно-заповідного фонду) / Христина Марич // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 894, випуск 18. — С. 75–80. — (Цивільне право і процес).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44659Досліджено правову специфіку особливо охоронюваних територій та об’єктів, а також основні класифікації видів особливо охоронюваних територій та об’єктів, зокрема і категорії природно-заповідного фонду.The article study the legal features of the specially protected territories and objects, and their main classifications, including the natural reserve fund categories.В статье исследовано правовую специфику особо охраняемых территорий и объектов, а также основные классификации видов особо охраняемых территорий и объектов, в том числе и категории природно-заповедного фонда.75-80ukособливо охоронювані території та об’єктиприродно-заповідний фондекологічна мережаохорона природиspecially protected territories and objectsnature reserve fundecological networknature protectionособо охраняемые территории и объектыприродно-заповедный фондэкологическая сетьохрана природыОсобливо охоронювані території та об’єкти (в контексті природно-заповідного фонду)Specially protected territories and objects (in the context of the natural reservation fund)Особо охраняемые территории и объекты (в контексте природно-заповедного фонда)Article© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Марич Х., 20186349.6Marych K. Specially protected territories and objects (in the context of the natural reservation fund) / Khrystyna Marych // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 894, випуск 18. — P. 75–80. — (Tsyvilne pravo i protses).