Корчинський, ОлегKorchinsky, OlegКорчинский, Олег2018-06-142018-06-142017-03-282017-03-28Корчинський О. Принципи адміністративного судочинства як основа захисту прав людини і громадянина / Олег Корчинський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 876. — С. 151–156.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41800Розглянуто питання, пов’язані із забезпеченням принципів адміністративного судочинства, адже практична реалізація цих принципів є загальновизнаним критерієм правової держави та демократичного політико-правового режиму, що реально сприяє створенню справді демократичної та соціально зорієнтованої держави, яка немислима без сильної та незалежної судової владиThe article deals with issues related to ensuring the principles of administrative legal proceedings, since the practical implementation of these principles is a universally recognized criterion of the rule of law and democratic political and legal regime, really contributes to the creation of a truly democratic and socially oriented state inconceivable without a strong and independent judiciary.Рассмотрены вопросы, связанные с обеспечением принципов административного судопроизводства, поскольку практическая реализация этих принципов является общепризнанным критерием правового государства и демократического политико- правового режима, реально способствует созданию подлинно демократического и социально ориентированного государства, немыслимого без сильной и независимой судебной власти.151-156ukадміністративне судочинствопринципи адміністративного судо- чинстваадміністративний судпублічно-правові відносиниadministrative legal proceedingsprinciples of administrative legal proceedingsadministrative courtpublic relationsадминистративное судопроизводствопринципы администра- тивного судопроизводстваадминистративный судпублично-правовые отношенияПринципи адміністративного судочинства як основа захисту прав людини і громадянинаPrinciples of administrative proceedings as the basis of protection of human rights and citizensПринципы административного судопроизводства как основа защиты прав человека и гражданинаArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Корчинський О., 20176342.123.17Korchinsky O. Principles of administrative proceedings as the basis of protection of human rights and citizens / Oleg Korchinsky // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 876. — P. 151–156.