Білобородченко, В. І.2020-03-132020-03-132005-03-012005-03-01Білобородченко В. І. Вимірювання параметрів теплового розширення металу під час точкового конденсаторного зварювання / В. І. Білобородченко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 539 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — С. 3–8.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47374Розглянуто результати вимірювання параметрів теплового розширення металу під час точкового зварювання за допомогою системи фотострумової реєстрації швидкості переміщення рухомого електрода, показники якої можуть слугувати оцінками неруйнівного контролю якості формування зварного з’єднання.Considered results of measuring of parameters of thermal expansion of metal at the point welding by the system of fotostroumovoi registration of speed of moving of mobile electrode, the indexes of which can poslougovouvati by estimations of undestructive control of quality of forming of the welded connection.3-8ukВимірювання параметрів теплового розширення металу під час точкового конденсаторного зварюванняArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Білобородченко В. І., 20056621.791.763.2Biloborodchenko V. I. Vymiriuvannia parametriv teplovoho rozshyrennia metalu pid chas tochkovoho kondensatornoho zvariuvannia / V. I. Biloborodchenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 539 : Dynamika, mitsnist ta proektuvannia mashyn i pryladiv. — P. 3–8.