Когут, М. С.2020-03-312020-03-31Когут М. С. Визначення тріщинотривкості зварних з’єднань багаторазовим випробуванням призматичного зразка з боковою тріщиною у шві / М. С. Когут // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 79–82.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48051У роботі запропоновано конструкцію призматичного зразка з боковою тріщиною в матеріалі шва зварного з’єднання, який багаторазовим позацентровим розтягом (роздиранням) використовують для визначення характеристик тріщинотривкості Кіс (Кс) квазікрихких і в’язких матеріалів.79-82ukВизначення тріщинотривкості зварних з’єднань багаторазовим випробуванням призматичного зразка з боковою тріщиною у швіArticleВидавництво Державного університету “Львівська політехніка”© Когут М. С., 19994621.375Kohut M. S. Vyznachennia trishchynotryvkosti zvarnykh ziednan bahatorazovym vyprobuvanniam pryzmatychnoho zrazka z bokovoiu trishchynoiu u shvi / M. S. Kohut // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 1999. — No 371 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 79–82.