Ільчук, Г. А.Кусьнеж, В. В.Українець, В. О.Охремчук, Є. В.Кунтий, Орест ІвановичУкраїнець, Н. А.Ilchuk, G. A.Kusnezh, V. V.Ukrainets, V. O.Ohremchuk, E. V.Kuntyj, O. I.Ukrainets, N. A.2020-03-202020-03-202005-03-012005-03-01Гетероконтакт Cds – білок на основі електрохімічно синтезованих плівок сульфіду кадмію / Г. А. Ільчук, В. В. Кусьнеж, В. О. Українець, Є. В. Охремчук, О. І. Кунтий, Н. А. Українець // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 532 : Електроніка. — С. 60–64.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47494Створено гетероконтакт (ГК) CdS/білок електрохімічно осадженої плівки CdS з природним білком та досліджено його електрофізичні (вольт-амперні та вольт-фарадні характеристики) властивості. Як анод-підкладка для осадження CdS використані металургійний Cd, кадмійована фольга металів Cu, Ni. В порівняльному плані створені і досліджені ГК Cd-CdS/білок, Ni-Cd-CdS/H2O та Cd/білок. Показано, що гетероконтакт електрохімічно синтезованих плівок CdS з природним білком може бути використано як експрес-метод контролю параметрів цих плівок.Heterocontact (HC) CdS/protein of electrochemicaly deposition CdS film with natural protein was fabricated and its electrophysical (current-voltage and capacitance-voltage characteristics) properties are investigated. Metallurgical cadmium and covered cadmium foil of metals Cu, Ni, as the anode – substrate for deposition CdS, were used. In the comparative plan HC Cd-CdS/ protein, Ni-Cd-CdS/H2O and Cd/protein were fabricated and investigated. It is shown, that HC electrochemicaly deposition CdS film with natural protein as the express – control method of parameters these films is possible to use.60-64ukГетероконтакт Cds – білок на основі електрохімічно синтезованих плівок сульфіду кадміюHeterocontact Cds–protein on a basis of electrochemical synthesized cadmium sulfide filmsArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Ільчук Г. А., Кусьнеж В. В., Українець В. О., Охремчук Є. В., Кунтий О. І., Українець Н. А., 20055621382Heterocontact Cds–protein on a basis of electrochemical synthesized cadmium sulfide films / G. A. Ilchuk, V. V. Kusnezh, V. O. Ukrainets, E. V. Ohremchuk, O. I. Kuntyj, N. A. Ukrainets // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 532 : Elektronika. — P. 60–64.