Коваленко, Н.Борисенко, С.Прядко, Н.Кулаков, А.Малый, Л.Быковченко, Г.2020-05-192020-05-192002-03-262002-03-26Модернизация газораспределительной решетки для высокоэкологичного сжигания низкосортного твердого топлива / Н. Коваленко, С. Борисенко, Н. Прядко, А. Кулаков, Л. Малый, Г. Быковченко // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 60–63.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/49835Представлені результати розробки нової газорозподільної решітки для спалювання низькосортного вугілля в псевдозрідженому шарі, що значно зменшує викиди які, забруднюють атмосферу. Показані її переваги щодо гідродинамічних характеристик, здатності створювати різні режими зрідження, зменшувати зашлакованість.New gas distributing grate for poor coal burner with fluidized bed has been produced. Advantages of its hydrodynamic characteristics, ability to create different regimes and to de-grade the grate slags have been determined.60-63ruМодернизация газораспределительной решетки для высокоэкологичного сжигания низкосортного твердого топливаArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2002© Коваленко Н., Борисенко С, Прядко И.,Кулаков А., Малый Л., Быковченко Г., 2002466.096.5Modernizatsiia hazoraspredelitelnoi reshetki dlia vysokoekolohichnoho szhihaniia nizkosortnoho tverdoho topliva / N. Kovalenko, S. Borisenko, N. Priadko, A. Kulakov, L. Malyi, H. Bykovchenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvvska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2002. — No 452 : Teploenerhetyka. Inzheneriia dovkillia. Avtomatyzatsiia. — P. 60–63.