Крижановський, АнатолійKryzhanovsky, AnatolyКрыжановский, Анатолий2019-03-012019-03-012018-02-262018-02-26Крижановський А. Методологічні та методичні засади кримінологічного обслуговування діяльності територіальних органів національної поліції / Анатолій Крижановський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 889, випуск 17. — С. 125–131. — (Кримінальне право та процес).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44635Розглядаються методологічні та методичні засади кримінологічного обслуговування діяльності територіальних органів Національної поліції. На підставі комплексного підходу до аналізу методологічних засад дослідження злочинності, як специфічного юридично- правового явища, визначається специфіка кримінологічних досліджень у контексті наукових підходів до об’єктивного пізнання державно-правових процесів.The article deals with the methodological and methodical principles of criminological service of the territorial bodies of the National Police. On the basis of a comprehensive approach to the analysis of the methodological principles of crime research as a specific legal and legal phenomenon, the specificity of criminological research in the context of scientific approaches to objective knowledge of state-legal processes is determined.В статье рассматриваются вопросы методологические и методические основы криминологического обслуживание деятельности территориальных органов На- циональной полиции. На основании комплексного подхода к анализу методологических основ исследования преступности, как специфического юридически-правового явления, определяется специфика криминологических исследований в контексте научных подходов к объективному познанию государственно-правовых процессов.125-131ukметодологіякримінологіяметодологічні та методичні засадитериторіальні органиНаціональна поліціяmethodologycriminologymethodological and methodical principlesterritorial bodiesNational Policeметодологиякриминологияметодологические и методические основытерриториальные органыНациональная полицияМетодологічні та методичні засади кримінологічного обслуговування діяльності територіальних органів національної поліціїMethodological and methodological principles of criminological service of activities of territorial bodies of national policyМетодологические и методические основы криминологического обслуживание деятельности территориальных органов национальной полицииArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Крижановський А., 20187. 351. 75324342. 9 (477)Kryzhanovsky A. Methodological and methodological principles of criminological service of activities of territorial bodies of national policy / Anatoly Kryzhanovsky // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 889, випуск 17. — P. 125–131. — (Crimeainalne pravo ta protses).