Куцик, А. С.Семенюк, М. Б.Євченко, А. А.Дзьоба, Т. Я.Kutsyk, A.Semeniuk, M.Yevchenko, A.Dzioba, T.2019-05-072019-05-072017-03-282017-03-28Аналіз методом математичного моделювання перехідних процесів у системі генерування електроенергії турбогенератором із безщітковою системою збудження / А. С. Куцик, М. Б. Семенюк, А. А. Євченко, Т. Я. Дзьоба // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Електроенергетичні та електромеханічні системи. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 870. — С. 41–47.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44886Проаналізовано перехідні електромеханічні та електромагнітні процеси в системі генерування електроенергії турбогенератором з безщітковою системою збудження для основних режимів роботи турбогенератора. Аналіз виконано за допомогою розроблених з використанням об’єктно-орієнтованого методу математичної та комп’ютерної моделей, які враховують нелінійність синхронних машин та дискретність роботи вентильних перетворювачів.The electromechanical and electromagnetic transient processes in a power generation system with turbo-generator and brushless excitation for main working regimes are analyzed in the article. An analysis has been carried out by means of developed with the use of the object-oriented method the mathematical and computer models that take into account nonlinearity of synchronous machines and discreteness of semiconductor converters.41-47ukсистеми генерування електроенергіїтурбогенераторбезщіткова система збудженняматематичне моделюванняpower generation systemturbo-generatorbrushless excitation systemmathematical modelingАналіз методом математичного моделювання перехідних процесів у системі генерування електроенергії турбогенератором із безщітковою системою збудженняAnalysis bymathematical modeling of transient process in the power generation systemby turbo-generator with brushless excitation systemArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2017© Куцик А. С., Семенюк М. Б., Євченко А. А., Дзьоба Т. Я., 20177621.31162-53Analysis bymathematical modeling of transient process in the power generation systemby turbo-generator with brushless excitation system / A. Kutsyk, M. Semeniuk, A. Yevchenko, T. Dzioba // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Elektroenerhetychni ta elektromekhanichni systemy. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 870. — P. 41–47.