Марцишин, Р.Рашкевич, Ю.2019-09-102019-09-102002-03-262002-03-26Марцишин Р. Покращання розбірливості модифікованого мовного сигналу при великому стисненні часового масштабу / Р. Марцишин, Ю. Рашкевич // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 450 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 184–189.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/45420Розглянуто модифікований алгоритм синхронізованого з хвильовими формами перекриття з підсумовуванням (СХФПП) для малих коефіцієнтів перетворення часового масштабу мови. Запропонований алгоритм покращує розбірливість стиснутого в часі сигналу мови т а використовує змінний в часі локальний коефіцієнт перетворення часового масштабу, який адаптується до вхідного мовного сигналу.In this paper, wepropose an algorithm to modify the Waveform Similarity and-Add (WSOLA) technique for small time-scaled modification factor. The proposed algorithm сап enhance the intelligibility the time-scaled signal of speech by using tinte varying modification factor which is locally adapted to the input signal of speech.184-189ukПокращання розбірливості модифікованого мовного сигналу при великому стисненні часового масштабуArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2002© Р. Марцишин, Ю. Рашкевич6681.84.087.4Martsishin R. Pokrashchannia rozbirlyvosti modyfikovanoho movnoho syhnalu pry velykomu stysnenni chasovoho masshtabu / R. Martsishin, Iu. Rashkevich // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2002. — No 450 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — P. 184–189.