Кучеренко, НаталіяГарасимів, ТарасKucherenko, NataliyaHarasymiv, TarasКучеренко, НатальяГарасымив, Тарас2018-06-122018-06-122017-03-282017-03-28Кучеренко Н. Генеза особистостості через призму філософсько-правових детермінант / Наталія Кучеренко, Тарас Гарасимів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 155–160.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41710У статті досліджено одну із основних проблем філософії права, а саме становлення особистості у контексті поєднання соціального та індивідуального в цій інституції. Акцентовано увагу на вирішенні фундаментальної проблеми суспільної науки: становлення особистості через призму філософсько-правових детермінант. Проведено кореляцію між індивідуальними та соціальними чинниками становлення особистості та формуванням людини як повноцінного члена суспільства. З’ясовано, що індивідуальне та соціальне в особистості можуть бути зрозумілі як єдність та протилежність форми і змісту.In the article the one of the main problems of philosophy of law, namely the formation of personality in the context of a combination of social and individual in this institution. The purpose of this article is to focus on solving the fundamental problem of social science: identity formation in the light of philosophical and legal determinants. A correlation between individual and social factors of personality and the formation of man as a full member of society. It is shown that in individual and social identity can be understood as a unity and contrast of form and content.В статье исследовано одну из основных проблем философии права, а именно становление личности в контексте сочетание социального и индивидуального в данной институции. Акцентируется внимание на решении фундаментальной проблемы общественной науки: становление личности через призму философско-правовых детерминант. Проведено корреляцию между индивидуальными и социальными факторами становления личности и формированием человека как полноценного члена общества. Установлено, что индивидуальное и социальное в личности могут быть поняты как единство и противоположность формы и содержания.155-160ukособистістьсоціальні чинникиперсоналізмпостмодернізміндивідіндивідуальні чинникифундаментальна проблемастановлення особистості індивідадетермінаціяidentitysocial factorspersonalismpostmodernismindividualindividual factorsthe fundamental problemof personality of the individualdeterminationличностьсоциальные факторыперсонализмпостмодернизминдивидиндивидуальные факторыфундаментальная проблемастановления личности индивидадетерминацияГенеза особистостості через призму філософсько-правових детермінантGenesis of personality in the light of philosophical and legal determinantsГенеза особистостости через призму философско-правовых детерминантArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Кучеренко Н., Гарасимів Т., 2017634012Kucherenko N. Genesis of personality in the light of philosophical and legal determinants / Nataliya Kucherenko, Taras Harasymiv // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 861. — P. 155–160.