Ковальчук, СофіяKovalchuk, SofiaКовальчук, София2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Ковальчук С. Про правові основи громадянського суспільства та його взаємодію з органами публічної влади / Софія Ковальчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 90–97.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43329Розглянуто основні теоретико-правові засади та передумови формування поняття громадянського суспільства в теоретико-правовій думці, сучасний стан взаємодії грома- дянського суспільства і публічної влади. Досліджено проблеми, які перешкоджають упровадженню та реалізації демократичних цінностей громадянського суспільства, та їх вирішення, через розумний баланс інтересів органів публічної влади і громадянського суспільства в Україні.The main theoretical legal principles and prerequisites of the concept of civil society forming in the theoretical and legal thought, the current state of interaction between civil society and public authorities are examined. The problems facing towards the introduction and implementation of democratic values of civil society, and solutions through reasonable balance of interests of public authorities and civil society in Ukraine are analyzed.Рассматриваются основные теоретико-правовые основы и предпосылки формирования понятия гражданского общества в теоретико-правовой мысли, современное состояние взаимодействия гражданского общества и публичной власти. Исследуются проблемы, стоящие на пути внедрения и реализации демократических ценностей гражданского общества, их решение, с разумным балансом интересов органов публичной власти и гражданского общества в Украине.90-97ukгромадянське суспільствопублічна влададержаваінститути громадянського суспільстваконституційні принципидемократичний процесформи взаємодії громадянського суспільства з публічною владоюcivil societypublic authoritystatecivil society institutionsconstitutional principlesdemocratic processforms of interaction of civil society with public authorityгражданское обществопубличная властьгосударствоинституты гражданского обществаконституционные принципыдемократический процессформы взаимодействия гражданского общества с публичной властьюПро правові основи громадянського суспільства та його взаємодію з органами публічної владиLegal basis of civil society and its interaction with the public authoritiesО правовых основах гражданского общества и его взаимодействии с органами публичной властиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Ковальчук С., 20178340.12Kovalchuk S. Legal basis of civil society and its interaction with the public authorities / Sofia Kovalchuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 90–97.