Комарницька, ІринаKomarnytska, IrynaКомарницкая, Ирина2019-03-132019-03-132017-03-282017-03-28Комарницька І. Особливості притягнення до адміністративної відповідальності щодо правопорушень, які посягають на об’єкти інтелектуальної власності / Ірина Комарницька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 884. — С. 132–137.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44718Розглянуто види відповідальності за порушення прав у сфері інтелектуальної власності. Досліджено особливості адміністративної відповідальності щодо порушення прав інтелектуальної власності. Також подано ознаки юридичної відповідальності за правопорушення у сфері інтелектуальної власності.The article deals with the types of responsibility for violation of rights in the field of intellectual property. The peculiarities of administrative responsibility concerning the violation of intellectual property rights are investigated. Also, there are indications of legal liability for violations in the field of intellectual property.Рассмотрены виды ответственности за нарушение прав в сфере интеллектуальной собственности. Исследованы особенности административной ответственности за нарушение прав интеллектуальной собственности. Также представлены признаки юридической ответственности за правонарушения в сфере интеллектуальной собственности.132-137ukадміністративна відповідальністьінтелектуальна власністьюридична відповідальністьпорушення права інтелектуальної власності тощоadministrative responsibilityintellectual propertylegal responsibilityinfringement of intellectual property rightsetcадминистративная ответственностьинтеллектуальная собственностьюридическая ответственностьнарушение права интеллектуальной собственности и тому подобноеОсобливості притягнення до адміністративної відповідальності щодо правопорушень, які посягають на об’єкти інтелектуальної власностіFeatures of bringing to administrative responsibility for offenses that infringe on intellectual property objectsОсобенности привлечения к административной ответственности по правонарушениям, посягающим на объекты интеллектуальной собственностиArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Комарницька І., 20176342.92342.7Komarnytska I. Features of bringing to administrative responsibility for offenses that infringe on intellectual property objects / Iryna Komarnytska // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 884. — P. 132–137.