Остапенко, ОлексійOstapenko, OleksiyОстапенко, Алексей2018-06-142018-06-142017-03-282017-03-28Остапенко О. Про сучасні правові засади протидії вчиненню адміністративних правопорушень / Олексій Остапенко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 876. — С. 182–187.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41805Розглядаються питання наявних правових засад протидії адміністративним правопорушенням. Пропонується авторське бачення заходів профілактичного та адміністративно-запобіжного впливу протидії адміністративним правопорушенням.The article deals with the issues of existing legal principles of resistance to administrative offense. The author of an article suggests his vision of prophylactic and preventive administrative measures of resistance to administrative offense.Рассматриваются вопросы действующих правовых оснований противодействия административным правонарушениям. Предлагается авторское видение мероприятий профилактического и административно-предупредительного влияния на проти- водействие административным правонарушениям.182-187ukадміністративне правопорушенняпопередженняпрофілактикапротидіяправові заходиadministrative offensepreventionpreventive activitiesresistancelegislative measuresадминистративное правонарушениепредупреждениепрофи- лактикапротиводействиеправовые мероприятияПро сучасні правові засади протидії вчиненню адміністративних правопорушеньOn contemporary legal principles of resistance to commission of administrative offensesО современных правовых основаниях Противодействия совершению административных правонарушенийArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Остапенко О., 20176351.81.085(477)Ostapenko O. On contemporary legal principles of resistance to commission of administrative offenses / Oleksiy Ostapenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 876. — P. 182–187.