Токарська, АнтонінаTokarska, AntoninaТокарская, Антонина2018-06-122018-06-122017-03-282017-03-28Токарська А. Еквіполентність метатексту правової комунікації юриста / Антоніна Токарська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 208–212.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41717У статті досліджено шляхи деформування нормативної правової комунікативної діяльності під час правової взаємодії, що часто ускладнюється через ігнорування створюваних метатекстуальиих особливостей.The article investigates ways deformation normative legal communication activities during legal cooperation, often complicated by ignoring created metatekstualyyh features.В статье исследуются пути деформирования нормативной правовой коммуникативной деятельности во время правового взаимодействия, часто усложняются из-за игнорирования создаваемых метатекстуальиых особенностей.208-212ukправова комунікаціястратегія адекватного спілкуваннякомунікативна раціональністьдеформація комунікаціїправовий дискурсеквіполентність метатекстуlegal communicationstrategy adequate communicationcommunicative rationalitydeformation communicationslegal discoursemeta ekvipolentnistправовая коммуникациястратегия адекватного общениякоммуникативная рациональностьдеформация коммуникацииправовой дискурсэквиполентность метатекстаЕквіполентність метатексту правової комунікації юристаMeta ekvipolentnist legal communications lawyerЕквиполентнисть метатекста правовой коммуникации юристаArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Токарська А., 20175342.12Tokarska A. Meta ekvipolentnist legal communications lawyer / Antonina Tokarska // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 861. — P. 208–212.