Романюк, Вадим2020-04-032020-04-032006-01-312006-01-31Романюк В. Дослідження автокореляційних характеристик деяких систем ортогональних дворівневих сигналів та породжених систем ортогональних дворівневих сигналів / Вадим Романюк // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 174–179.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48099Наведено результати дослідження автокореляційних характеристик відомих систем ортогональних дворівневих сигналів порівняно з деякими породженими системами ортогональних дворівневих сигналів. Вказано на апроксимативну сталість рівня бічних пелюсток автокореляційних характеристик породжених систем ортогональних дворівневих сигналів.There have been represented the exploration results of autocorrelational characteristics of the known orthogonal two-level signals systems in comparison with some generated orthogonal two-level signals systems. It has been pointed at approximate constancy of the side lobes level of autocorrelational characteristics of generated orthogonal two-level signals systems.Представлено результаты исследования автокорреляционных характеристик известных систем ортогональных двухуровневых сигналов в сравнении с некоторыми порождёнными системами ортогональных двухуровневых сигналов. Указано на аппроксимативное постоянство уровня боковых лепестков автокорреляционных характеристик порождённых систем ортогональных двухуровневых сигналов.174-179ukДослідження автокореляційних характеристик деяких систем ортогональних дворівневих сигналів та породжених систем ортогональних дворівневих сигналівArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2006© Романюк Вадим, 20066621.317.6Romaniuk V. Doslidzhennia avtokoreliatsiinykh kharakterystyk deiakykh system ortohonalnykh dvorivnevykh syhnaliv ta porodzhenykh system ortohonalnykh dvorivnevykh syhnaliv / Vadim Romaniuk // Vymiriuvalna tekhnika ta metrolohiia. — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2006. — No 66. — P. 174–179.