Гліненко, Л. К.2020-11-272020-11-272006-01-312006-01-31Гліненко Л. К. Маркетингові індикатори доцільності реалізації інноваційних проектів / Л. К. Гліненко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 178–186. — (Логістичне та маркетингове управління).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55346Обґрунтовано можливість і розроблено методику оцінки доцільності реалізації інноваційних проектів на основі застосування маркетингових індикаторів еволюційної коректності співвідношень параметрів еволюційного стану складових системи “ринок- споживач-товар”. Запропоновано набір таких індикаторів та наведено способи їх визначення на основі методів еволюційних кривих та еволюційного потенціалу.Method for estimating the reasonability of NPD project based upon a System of marketing indicators of evolutional correctness of correlation of evolution state parameters of market-consumer-product System components is substantiated and developed. A set of such indicators is proposed and evolutionary curves / potential based methods of their determination are shown.178-186ukМаркетингові індикатори доцільності реалізації інноваційних проектівArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2006© Гліненко Л. К., 2006965.011Hlinenko L. K. Marketynhovi indykatory dotsilnosti realizatsii innovatsiinykh proektiv / L. K. Hlinenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2006. — No 552 : Lohistyka. — P. 178–186. — (Lohistychne ta marketynhove upravlinnia).