Козак, Л. С.Федорук, О. В.2020-03-052020-03-052010-02-232010-02-23Козак Л. С. Антисипативна концепція управління підприємствами в системі антикризового менеджменту / Л. С. Козак, О. В. Федорук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2010. — № 668 : Проблеми економіки та управління. — С. 81–87.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/46765Розглянуто теоретичні аспекти антикризового управління підприємством, що функціонує в умовах перехідної економіки, проаналізовано підходи до визначення економічної сутності антикризового менеджменту, досліджено теоретико-методологічні та прикладні засади побудови системи антикризового управління на вітчизняних підприємствах з урахуванням специфіки умов перехідної економіки, висвітлено антисипативну концепцію управління в системі антикризового менеджменту.The article considers theoretical aspects of crisis enterprise management functioning under conditions of transitional economic formation, analyses existing approaches to definition of economic essence of crisis management, researches theoretical, methodological and applied principles of formation of crisis management system in domestic enterprises in consideration of specific transitional economic formation conditions, considers anticipatory management concepts in crisis management system.81-87ukкризові явищаантикризове управління підприємствомпередкризове управлінняранні ознаки кризитривожні сигнали антикризового управліннявипереджальне управлінняантисипативна концепція управлінняантисипативна система антикризового управліннябанк профілактичних заходівбезкризове функціонування суб’єктів господарюванняcrisiscrisis managementpre-crisis managementearly signs of crisiswarning signs of crisis managementof the leading management concept antysypatyvna management antysypatyvna system of crisis managementthe Bank of preventive measuresbezkryzove functioning entitiesАнтисипативна концепція управління підприємствами в системі антикризового менеджментуArticle© Козак Л. С., Федорук О. В., 2010765.012.32Kozak L. S. Antysypatyvna kontseptsiia upravlinnia pidpryiemstvamy v systemi antykryzovoho menedzhmentu / L. S. Kozak, O. V. Fedoruk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2010. — No 668 : Problemy ekonomiky ta upravlinnia. — P. 81–87.