Кравчук, СвітланаKravchuk, S. L.2018-06-272018-06-272018-06-102018-06-10Кравчук С. Психологічні особливості життєстійкості студентів та їх ставлення до активної участі в політичному житті суспільства в умовах воєнного конфлікту / Світлана Кравчук // Психологічні виміри культури, економіки, управління : науковий журнал. — Львів, 2018. — Том 12. — С. 27–38.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/42314Представлено теоретико-емпіричний аналіз аспектів проблеми психологічних особливостей життєстійкості студен-тів та їх ставлення до активної участі в політичному житті суспільства в умо-вах воєнного конфлікту. Визначено по-няття життєстійкості особистості. Емпірично встановлено особливості життєстійкості та ставлення студентів до активної уча-сті в політичному житті суспільства в умовах воєнного конфлікту.The theoretical-empirical analysis of aspects of the problem of psychological peculiarities of students' hardiness and their attitude to active participation in the political life of a society in the conditions of a military conflict is presented. The concept of hardiness of the personality is defined. The peculiarities of hardiness and the attitude of students to active participation in the political life of a society in the context of a military conflict are empirically determined.Представлен теоретико-эмпирический анализ аспектов проблемы психологических особенностей жизнестойкости студентов и их отношения к активному участию в поли-тической жизни общества в условиях военного конфликта. Определено понятие жизнестойкости личности. Эмпири-чески установлены особенности жизнестойкости и отно-шения студентов к активному участию в политической жизни общества в условиях военного конфликта.27-38ukособистістьжиттєстійкістьвоєнний кон-фліктполітична активністьюнацький вікpersonalityhardinessmilitary conflictpolitical activityyouth ageличностьжизнестойкостьвоенный конф-ликтполитическая активностьюношеский возрастПсихологічні особливості життєстійкості студентів та їх ставлення до активної участі в політичному житті суспільства в умовах воєнного конфліктуPsychological peculiarities of hardiness of students and their attitude to active participation in the political life of a society in the conditions of a military conflictArticle© ГО «Львівський аналітичний дім», 2018.© Західний науковий центр НАН України та МОН України, 2018.© Кравчук Світлана12Kravchuk S. L. Psychological peculiarities of hardiness of students and their attitude to active participation in the political life of a society in the conditions of a military conflict / S. L. Kravchuk // Psykholohichni vymiry kultury, ekonomiky, upravlinnia : naukovyi zhurnal. — Lviv, 2018. — Vol 12. — P. 27–38.