Канцір, ВолодимирСеркевич, ІринаKantsir, VolodymyrSerkevych, IrynaКанцир, ВладимирСеркевич, Ирина2018-06-122018-06-122017-03-282017-03-28Канцір В. Детермінанти виникнення та діяльності організованих терористичних об’єднань / Володимир Канцір, Ірина Серкевич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 447–453.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41758Проаналізовано об’єктивні та суб’єктивні детермінанти, які впливають на виникнення та діяльність організованих терористичних об’єднань. Об’єктивні детермінанти є причиною до об’єднання окремих індивідів у такі організації. Суб’єктивні детермінанти сприяють членству особи в терористичному об’єднанні.Annotation: the article is devoted to the analysis of objective and subjective determinants influencing the emergence and activities of organized terrorist groups. The objective determinants are the occasion to unite individuals in such organizations. Subjective determinants contribute to a person's membership in a terrorist association.Аннотация: статья посвящена анализу объективных и субъективных детерминант, влияющих на процесс возникновения и деятельности организованных террористических объединений. Объективные детерминанты выступают поводом к объединению отдельных индивидов в такие организации. Субъективные детерминанты способствуют членству лица в террористическом объединении.447-453ukтероризмтерористичний акторганізовані терористичні об’єднанняорганізована злочинністьдетермінантиterrorismact of terrorismorganized terrorist associationorganized crimedeterminantsтерроризмтеррористический акторганизованные терро- ристические объединенияорганизованная преступностьдетерминантыДетермінанти виникнення та діяльності організованих терористичних об’єднаньDeterminants of origin and associations organized terroristДетерминанты возникновения и деятельности организованных террористическихобъединенийArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Канцір В., Серкевич І., 20177343.326343.9Kantsir V. Determinants of origin and associations organized terrorist / Volodymyr Kantsir, Iryna Serkevych // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 861. — P. 447–453.