Бортник, НадіяКорчинський, ОлегBortnyk, NadiyaKorchinsky, OlegБортнык, НадеждаКорчинський, Олег2020-03-102020-03-102018-02-262018-02-26Бортник Н. Підґрунтя становлення та розвитку адміністративних судів: історико-правовий аспект / Надія Бортник, Олег Корчинський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 906 (20). — С. 77–84.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47125Стаття присвячена дослідженню ґенези становлення системи адміністративних судів в Україні, які є тією складовою судочинства, що забезпечують захист людини і громадянина у спорі з органами публічної владиArticle investigates the genesis of a system of administrative courts in Ukraine, which is that part of justice that protect human and civil rights in a dispute with public authorities.Статья посвящена исследованию генезиса становления системы администра- тивных судов в Украине, которые являются той составляющей судопроизводства, обеспечивающей защиту человека и гражданина в споре с органами публичной власти.77-84ukадміністративний судпублічні органи владиадміністративне судочинствоAdministrative Courtpublic authoritiesadministrative proceedingsадминистративный судгосударственные органы властиадминистративное судопроизводствоПідґрунтя становлення та розвитку адміністративних судів: історико-правовий аспектBackground of development and development of administrative courts: historical and legal aspectsОснова становления и развития административных судов: историко-правовой аспектArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2018© Бортник Н., Корчинський О., 20188342.123.17Bortnyk N. Background of development and development of administrative courts: historical and legal aspects / Nadiya Bortnyk, Oleg Korchinsky // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 906 (20). — P. 77–84.