Комарницька, ІринаKomarnytska, IrynaКомарницкая, Ирина2020-03-232020-03-232019-03-262019-03-26Комарницька І. Права інтелектуальної власності у науково-педагогічній діяльності та їх захист / Ірина Комарницька // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № Випуск 22. — С. 174–179.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47637Розглянуто ситуацію у сфері інтелектуальної власності в Україні, розкрито поняття об’єктів інтелектуальної діяльності та авторських прав, обґрунтовано необхідність захисту інтелектуальної діяльності науково-педагогічних працівників, окреслено подальші тенденції щодо захисту отриманих результатів інтелектуальної діяльності, запропоновано створення ефективної системи правового регулювання інтелектуальної діяльності науково-педагогічних працівників.The article deals with the situation in the field of intellectual property in Ukraine, discloses the concept of objects of intellectual activity and copyright, justifies the need to protect the intellectual activity of scientific and pedagogical workers, outlines further trends in the protection of received results of intellectual activity, proposed the creation of an effective system of legal regulation of intellectual activity scientific and pedagogical workers.В статье рассмотрена ситуация в сфере интеллектуальной собственности в Украине, раскрыто понятие объектов интеллектуальной деятельности и авторских прав, обоснована необходимость защиты интеллектуальной деятельности научно-педагогических работников, определены тенденции защиты полученных результатов интеллектуальной деятельности, предложено создать эффективную систему правового регулирования интеллектуальной деятельности научно-педагогических работников.174-179ukавторське правозахист об’єктів інтелектуальної власностіінтелектуальна власністьнауково-педагогічні працівникиправове регулюванняcopyrightprotection of intellectual property objectsintellectual propertyscientific and pedagogical workerslegal regulationавторское правозащита объектов интеллектуальной собственностиинтеллектуальная собственностьнаучно-педагогические работникиправовое регулированиеПрава інтелектуальної власності у науково-педагогічній діяльності та їх захистThe rights of intellectual property to scientific-pedagogical activities and their protectionПрава интеллектуальной собственности в научно-педагогической деятельности и их защитаArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2019© Комарницька І., 20196342.92342.7Komarnytska I. The rights of intellectual property to scientific-pedagogical activities and their protection / Iryna Komarnytska // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2019. — No Issue 22. — P. 174–179.