Врублевський, І. Й.2020-03-312020-03-31Врублевський І. Й. Вібраційний двомасовий транспортер-маншулятор з незалежними поздовжніми, поперечними та вертикальними коливаннями / І. Й. Врублевський // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 71–74.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48049Описано вібраційннй двомасовий трикомпонентний транспортер- маніпулятор з незалежними поздовжніми, поперечними та вертикальними коливаннями. Пружна система вібротранспортера містить чотири пружні елементи, кожен з яких складається з двох решітчастих пружин, що скріплені між собою під прямим кутом. Проведено розрахунок жорсткості пружної системи транспортера.71-74ukВібраційний двомасовий транспортер-маншулятор з незалежними поздовжніми, поперечними та вертикальними коливаннямиArticleВидавництво Державного університету “Львівська політехніка”© Врублевський І. Й.; 19994621.867.52Vrublevskyi I. Y. Vibratsiinyi dvomasovyi transporter-manshuliator z nezalezhnymy pozdovzhnimy, poperechnymy ta vertykalnymy kolyvanniamy / I. Y. Vrublevskyi // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 1999. — No 371 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 71–74.