Тмєнова, НаталіяСусь, БогданTmienova, NataliiaSuse, Bohdan2018-06-152018-06-152017-03-282017-03-28Тмєнова Н. Використання експертних систем при проектуванні лабораторних робіт / Наталія Тмєнова, Богдан Сусь // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Інформатизація вищого навчального закладу : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 879. — С. 115–120.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41993У статті обговорено напрями розвитку експертних систем в освіті. Проаналізовано досвід використання та переваги експертних систем в системі відкритої освіти для покращення якості процесу навчання та підвищення його ефективності. Запропоновано використання експертних систем при проектуванні лабораторних робіт та тестів.The directions of expert systems development in education are discussed. The experience of application and advantages of expert systems in the system of open education to improve the teaching-learning process and make it more efficient is discussed. It is proposed to use expert systems in the designing of laboratory works and tests.115-120ukдистанційне навчаннясистема відкритої освітибаза знаньполе знаньекспертна системаdistance educationopen education systemknowledge baseknowledge fieldexpert systemВикористання експертних систем при проектуванні лабораторних робітUse of expert systems in the designing of laboratory worksArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Тмєнова Н., Сусь Б., 20176709.4710.5Tmienova N. Use of expert systems in the designing of laboratory works / Nataliia Tmienova, Bohdan Suse // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Informatyzatsiia vyshchoho navchalnoho zakladu : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 879. — P. 115–120.