Доліновський, ЮрійDolinovckij, YurijДолиновский, Юрий2018-06-122018-06-122017-03-282017-03-28Доліновський Ю. Криміналістична характеристика злочинів, що їх вчиняють під час публічних закупівель у сфері охорони здоров’я / Юрій Доліновський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 440–446.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41757Розглянуто поняття та зміст криміналістичної характеристики злочинів під час публічних закупівель у сфері охорони здоров’я. Окреслено окремі способи вчинення злочинів під час закупівлі лікувальних засобів представниками охорони здоров’я. Визначено окремі протиправні дії посадових осіб під час публічних закупівель лікувальних засобів, медичних товарів та виконання робіт і послуг у сфері охорони здоров’я.A concept and maintenance of criminalistics description of crimes are considered during realization of public purchases in the field of health protection. The separate methods of committing crime are outlined at the purchase of remedies by the representatives of health protection. The separate crime actions of public servants are certain during the public purchases of remedies, medical commodities and implementation of works and services in the field of health protection.Рассмотрено понятие и содержание криминалистической характеристики преступлений во время осуществления публичных закупок в сфере здравоохранения. Очерчены отдельные способы совершения преступлений при закупке лечебных средств представителями здравоохранения. Определены отдельные противоправные действия должностных лиц во время публичных закупок лечебных средств, медицинских товаров и выполнения работ и услуг в сфере здравоохранения.440-446ukкриміналістична характеристикапублічні закупівлізлочинитоварироботипослугилікувальні засобимедичні товаритендерcriminalistics descriptionpublic purchasescrimescommoditiesworksservicesremediesmedical commoditiestenderкриминалистическая характеристикапубличные закупкипреступлениятоварыработыуслугилечебные средствамедицинские товарытендерКриміналістична характеристика злочинів, що їх вчиняють під час публічних закупівель у сфері охорони здоров’яCriminalistics description of crimes that is accomplished during public purchases in the field of health protectionКриминалистическая характеристика преступлений, которые совершаются во время публичных закупок в сфере здравоохраненияArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Доліновський Ю., 20177343.351Dolinovckij Y. Criminalistics description of crimes that is accomplished during public purchases in the field of health protection / Yurij Dolinovckij // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 861. — P. 440–446.