Гула, ЛевОлеярник, УлянаHula, LevOlejarnik, UlyanaГула, ЛевОлеярник, Ульяна2020-03-102020-03-102018-02-262018-02-26Гула Л. Злочини у сфері інтелектуальної власності та засоби їх виявлення / Лев Гула, Уляна Олеярник // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 906 (20). — С. 143–148.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47135Розглянуто правопорушення у сфері інтелектуальної власності. Охаракте- ризовано основні ознаки обігу об’єктів інтелектуальної власності. Визначено заходи виявлення правопорушень у сфері інтелектуальної власності. Окреслено порядок проведення контрольованого постачання та контрольованої закупки фальсифікованих товарів.The violations in the field of intellectual property are considered. Characterized the main signs of the circulation of intellectual property. Measures to detect offenses in the field of intellectual property are determined. The order of the controlled delivery and controlled purchase of counterfeit goods is outlined.Рассмотрены правонарушения в сфере интеллектуальной собственности. Охарактеризованы основные признаки оборота объектов интеллектуальной собственности. Определены мероприятия по выявлению правонарушений в сфере интеллектуальной собственности. Установлен порядок проведения контролируемой поставки и контролируемой закупки фальсифицированных товаров.143-148ukінтелектуальна власністьзлочинифальсифікована продукціяконтрафактна продукціязасоби виявленняконтрольоване постачанняконтрольна закупівляintellectual propertycrimescounterfeit productscounterfeit productsdetection meanscontrolled deliverycontrol purchaseинтеллектуальная собственностьпреступленияфальсифицированная продукцияконтрафактная продукциясредства обнаруженияконтролируемое поставкиконтрольная закупкаЗлочини у сфері інтелектуальної власності та засоби їх виявленняCrimes in the field of intellectual property and their definitionsПреступления в сфере интеллектуальной собственности и средства их выявленияArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2018© Гула Л., Олеярник У., 20186343.123Hula L. Crimes in the field of intellectual property and their definitions / Lev Hula, Ulyana Olejarnik // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 906 (20). — P. 143–148.