Камосінський, СлавомірKamosiński, SławomirКамосинский, Славомир2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Камосінський С. Фонд селища як форма участі населення в управлінні допоміжних підрозділів комуни / Славомір Камосінський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 538–543.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43404Розглядається значущість допоміжних підрозділів у комунах (по-польськи: solectwo) у посиленні процесу виконання соціальних зобов’язань у місцевому управлінні. Розглядаються положення Закону про фонди селища від 21-го лютого 2014 року, згідно з яким місцеві органи влади наділені інструментом підвищення громадянської активності. У 2016 році у фондах селища охоплено 11 мільйонів осіб. У цьому була значна частка польських громадян, які вирішили добровільно брати участь у місцевому управлінні.The paper discusses significance of subsidiary units within communes (in Polish: solectwo) in strengthening the process of social commitment in local management. Provisions of the Act on the Village Fund of 21st February 2014 that gave the local authorities a tool enhancing active citizenship have been dealt with. It is worth mentioning that in 2016 the Village Fund covered the population of 11 million. This was a significant share of Polish citizens that decided to participate voluntarily in local management.Рассматривается значимость вспомогательных подразделений у коммунах (по- польски: solectwo) в усилении процесса выполнения социальных обязательств у местном управлении. Рассматриваются положения Закона о фондах поселка от 21-го февраля 2014 года, согласно которому местные органы власти наделены инструментом повышения гражданской активности. В 2016 году в фондах поселка охвачено 11 милли- онов населения. В этом была значительная доля польских граждан, которые решили добровольно участвовать в местном управлении.538-543ukмісцеве самоврядуваннягромададопоміжний блокsolectwo (адміністративна одиниця у Польщіпідрозділ комунасело)соціальна активністьlocal self-governmentcommunesubsidiary unitsolectwo (administrative unit in Polanda subdivision of a communea village)social participationместное самоуправлениеобщинавспомогательный блокsolectwo (административная единица в Польшеподразделение коммунасело)социальная активностьФонд селища як форма участі населення в управлінні допоміжних підрозділів комуниThe village fund as a form of inhabitants’ participation in managaringsubsidiary units of the communeФонд деревни как форма участия населения в управлении вспомогательных подразделений коммуныArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Sławomir K., 20176340.12Kamosiński S. The village fund as a form of inhabitants’ participation in managaringsubsidiary units of the commune / Sławomir Kamosiński // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 538–543.