Максимів, В. М.Валюх, О. А.2020-03-312020-03-31Максимів В. М. Алгоритм аналізу продуктивності і вибору оптимальних варіантів автоматизованих ліній з довільною кількістю верстатів із різними параметрами / В. М. Максимів, О. А. Валюх // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 30–34.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48068У даній статті описано методику визначення продуктивності верстатних ліній із несинхронним переміщенням заготовок, які скла даються з довільної кількості верстатів. Методика враховує флуктації циклів верстатів, їх номінальні продуктивності, місткість накопичувачів, а також дозволяє обчислювати оптимальні значення місткості накопичувачів і вибирати раціональні варіанти лінії за критерієм мінімум питомих інвестицій.30-34ukАлгоритм аналізу продуктивності і вибору оптимальних варіантів автоматизованих ліній з довільною кількістю верстатів із різними параметрамиArticleВидавництво Державного університету “Львівська політехніка”© Максимів В. М., Валюх О. А., 19995630.323Maksymiv V. M. Alhorytm analizu produktyvnosti i vyboru optymalnykh variantiv avtomatyzovanykh linii z dovilnoiu kilkistiu verstativ iz riznymy parametramy / V. M. Maksymiv, O. A. Valiukh // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 1999. — No 371 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 30–34.