Дмитерко, ОленаКузнецова, ОленаDmyterko, OlenaKuznetsova, Olena2019-02-272019-02-272018-02 262018-02 26Дмитерко О. Компоненти іміджевої привабливості України в умовах ведення гібридної війни (за матеріалами загальнонаціонального телеканалу «1+1» та обласного телеканалу «запоріжжя») / Олена Дмитерко, Олена Кузнецова // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Журналістські науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 896. — С. 41–47. — (Теорія і практика журналістики).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44528Розглянуто структурні компоненти іміджевої привабливості України в умовах ведення гібридної війни за матеріалами телеканалів «1+1» та «Запоріжжя». Імідж держави розглянуто як актив, що забезпечує приплив інвестицій, розвиток економіки, культури. Надано рекомендації щодо формування позитивного іміджу держави.The article deals with the structural components of image appeal Ukraine in conditions of conducting hybrid war on materials of TV channels «1 + 1» and Regional State TV «Zaporizhzhia».The image of the state is considered as an asset, which provides inflow of investments, development of economy, culture. Recommendations on improvement of work the given direction on the Ukrainian telechannels are submitted.41-47ukімідж державиіміджева привабливістькомпоненти іміджугібридна війнавнутрішня політиказовнішня політикаimage of the statethe attractiveness of the imagecomponents of the image hybrid warfaredomestic policyforeign policyКомпоненти іміджевої привабливості України в умовах ведення гібридної війни (за матеріалами загальнонаціонального телеканалу «1+1» та обласного телеканалу «запоріжжя»)Components of image awareness of Ukraine in conditions of hybrid warning (for the materials of the general telecommunication «1 + 1» and regional telecommunication «zaporizhzhia»)Article© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Олена Дмитерко, Олена Кузнецова, 20187321.0117.022.1](477)» 2014…»654.197(477)Dmyterko O. Components of image awareness of Ukraine in conditions of hybrid warning (for the materials of the general telecommunication «1 + 1» and regional telecommunication «zaporizhzhia») / Olena Dmyterko, Olena Kuznetsova // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Zhurnalistski nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 896. — P. 41–47. — (Teoriia i praktyka zhurnalistyky).