Карасюк, ВолодимирГлинянський, Сергій2018-03-132018-03-132017-11-212017-11-21Карасюк В. Організація дистанційної освіти в Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого / Володимир Карасюк, Сергій Глинянський // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали 9-ої Науково-практичної конференції, Львів, 21–23 листопада 2017 року. — Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2017. — С. 36–42.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/39767Розглянуті особливості будови і експлуатації системи дистанційного навчання в Національному юридичному університеті. Значну увагу приділено технологічним особливостям інтеграції системи LMS Moodle з хмарними сервісами Microsoft. Викладені результати дослідження процесу дистанційного навчання з наголосом на усунення притаманних дистанційній освіті недоліківThe features of the structure and operation of the distance learning system at the National Law University are considered. Considerable attention is paid to the technological features of integrating the LMS Moodle system with Microsoft cloud services. The results of the study of the distance learning process with the emphasis on eliminating the disadvantages inherent in distance education are presented.36-42ukдистанційна освітаMoodleхмарні сервіси Microsoftінтеграція сервісівякість навчанняdistance learningMoodleMicrosoft cloud servicesservice integrationquality of trainingОрганізація дистанційної освіти в Національному юридичному університеті ім. Ярослава МудрогоConference Abstract© Національний університет «Львівська політехніка», 2017© В . Карасюк, С. Глинянський, 2017 .7004.9378.1Karasiuk V. Orhanizatsiia dystantsiinoi osvity v Natsionalnomu yurydychnomu universyteti im. Yaroslava Mudroho, Volodymyr Karasiuk, Serhii Hlynianskyi, Innovatsiini kompiuterni tekhnolohii u vyshchii shkoli : materialy 9-oi Naukovo-praktychnoi konferentsii, Lviv, 21–23 listopada 2017 roku. — Lviv : Vydavnytstvo Naukovoho tovarystva im. Shevchenka, 2017. — pp. 36–42.