Єщенко, Тетяна2019-02-152019-02-152018-02-262018-02-26Єщенко Т. Медичний термін як засіб лексичного вираження текстової категорії «інформативність» / Тетяна Єщенко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Проблеми української термінології. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 890. — С. 42–45. — (Термінологія природничих знань).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44287Розглянуто медичний термін в аспекті сучасної теорії тексту. Описано його потенційні можливості у вираженні текстової категорії «інформативність», що витворює національну мовну картину світу і віддзеркалює специфіку наукового мислення українцівExamined the medical term in the aspect of modern text theory. Described its potential capabilities in expressing the text category “Informativness”, which creates the national language picture of the world and reflects the specifics of the scientific thinking of Ukrainians.42-45ukукраїнська мовамедичний термінтексткатегорія тексту «інформативність»фахова моватезаурус лікарянаціональна мовна картина світуUkrainian languagemedical termtextcategory of text “informativness”language for special purposesphysician theasarusnational language picture of worldМедичний термін як засіб лексичного вираження текстової категорії «інформативність»Article© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Єщенко Т. А., 20184811.161.2’373.611Yeshchenko T. Medychnyi termin yak zasib leksychnoho vyrazhennia tekstovoi katehorii "informatyvnist" / Tetiana Yeshchenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Problemy ukrainskoi terminolohii. — Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 890. — P. 42–45. — (Terminolohiia pryrodnychykh znan).