Малащенко, В. О.2020-03-312020-03-31Малащенко В. О. Динамічні процеси на початку підіймання висотної споруди / В. О. Малащенко // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 74–78.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48050Розглядаються поперечні коливання високих споруд на початку подіймання їх у вертикальне положення. Знайдено рівняння частот коливань, розв'язання якого дозволило результати досліджень довести до цифрових значень шуканих параметрів. Проаналізовано основні чинники, що впливають на амплітудно-частотні характеристики елементів підіймальних систем.74-78ukДинамічні процеси на початку підіймання висотної спорудиArticleВидавництво Державного університету “Львівська політехніка”© Малащенко В. О., 19995621-52Malashchenko V. O. Dynamichni protsesy na pochatku pidiimannia vysotnoi sporudy / V. O. Malashchenko // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 1999. — No 371 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 74–78.