Макарчук, ВолодимирMakarchuk, VladimirМакарчук, Владимир2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Макарчук В. Церковне право Греко-католицької церкви в контексті державно-правового устрою Австро-Угорщини: партнерська співпраця чи конфлікт інтересів (кін. ХІХ – поч. ХХ ст.) / Володимир Макарчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 12–21.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43345Розглянуто правове регулювання відносин Української Греко-католицької Церкви з органами державної влади Австро-Угорської імперії на заключному етапі перебування західноукраїнських земель в складі цього державного утворення (кінець ХІХ – початок ХХ ст.).Consider legal regulation of relations of the Ukrainian Greek Catholic Church from public authorities Austro-Hungarian Empire in the final stage stays Western lands as part of public education (late XIX – early. XX century).Рассматривается правовое регулирование отношений Украинской Греко-католической Церкви с органами государственной власти Австро-Венгерской империи на заключительном этапе пребывания западноукраинских земель в составе этого государственного образования (конец XIX – начало ХХ в.).12-21ukдержава і Церкваправо державне і право церковнезаконо-давство Австро-УгорщиниГаличина в правовому полі Австро-Угорщиниchurch and stateright government and the right churchlaw of Austria-HungaryGalicia in the legal field Austria-Hungaryгосударство и Церковьправо государственное и право церковноезаконодательство Австро-ВенгрииГаличина в правовом поле Австро-ВенгрииЦерковне право Греко-католицької церкви в контексті державно-правового устрою Австро-Угорщини: партнерська співпраця чи конфлікт інтересів (кін. ХІХ – поч. ХХ ст.)Canon law Greek catholic church in the state legal system Austria-Hungary, partnership or conflict interests (late XIX – early. XX)Церковное право греко-католической церкви в контексте государственно-правового устройства Австро-Уенгрии: партнерское сотрудничество или конфликт интересов (конец XIX – начало ХХ в.)Article© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Макарчук В., 201710340.15Makarchuk V. Canon law Greek catholic church in the state legal system Austria-Hungary, partnership or conflict interests (late XIX – early. XX) / Vladimir Makarchuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 12–21.